Rehvitööd

teostame 24 tundi ööpäevas. Teostame töid ka nädalavahetustel ja riiklikel pühadel.

Rehvivahetust ja rehviremonti viime läbi nii sõiduautodele, sportautodele, mootorratastele kui ka kaubikutele. Vahetame ja balanseerime  kuni 22 tolli rehve ja Run flat rehve. Remonti teeme TECH (USA) kõrge kvaliteedi materjalidega ja meie balanseerimispinke kalibreeritakse regulaarselt tagamaks teenuse parimat kvaliteeti.

Tööaeg ühe sõiduauto kohta on umbes 15 min 4 ratta vahetuseks. Rehviremondi hinnad sõltuvad rehvis olevast august ja täpset hinda oskame öelda alles peale rehvi nägemist. Paela paigaldus on keskmiselt 5euro (juhul, kui ratta maha võtame).  Väike lapipaigaldus 15 euro (koos ratta paigalduse ja balanseerimisega). Võimalik on parandada ka jalgratta/käru/vankri rehve.
Rehvivahetusel kehtib elav järjekord, ehk tuleb kohale tulla. Hooaja välisel ajal, kui on järjekord, siis mitte rohkem kui 10 minutid. Hooajal võib olla ooteaeg pikem. Rehvide balanseerimise hinnas on juba tasakaalude hind sees

Kui saabusite meie rehvitöökotta öisel ajal ja värav on kinni, siis palume helistada värava kõrval asuvat uksekella ja meister võtab Teid vastu. Ööteenusteks loetakse tööde teostamist 00.00 – 06.00. Ööteenuse puhul lisandub hinnakirjale 30 %.

Teile sobivad rehvid saate osta kohapealt või meie poest. Võimalik on osta kõiki maailmas tuntud rehvitootjate rehve. Müügil on lai valik uusi ja kasutatud rehve (nii suve kui ka talve rehve).

Kui Teil on kahtlusi, millised rehvid Teie sõidukile kõige paremini sobivad, siis saate vajalikku infot küsida meie spetsialistide käest.

Velgede parandus

Teostame valuvelgede remonti j. Velgede parandus toimub kaasaegsel hüdraulilisel pingil. Võimalik on sirgendada nii kõverust kui ka keevitada pragusid. Keevitamine  toimub argooniga.

Keskmiselt sirgendame velje tööpäeva jooksul, puhkepäevadel kokkuleppel

Ligikaudsed velgede sirgendamise hinnad (sõltub vigastusest)

Kuni 16“ velg 30euro

17-18“ 35 eur

19-20“ 40 eur

Keevitus üks pragu alates 30 eur

Tööd teostame töökojas aadresil Tervise 19

 

Rehvirõhu andurite kontroll ja paigaldus

 

Alates 2012 aastast EL ja 2008 USAs kõik uued sõiduautod peavad olema TPMS ehk rehvirõhukontrolli süsteemiga seadistatud. See eeldab et te saate kiiresti teada et rehviga on probleem ja vältida lisa raha kulutusi või sattuda õnnetusse.

Meie teeme nii et süsteem toimiks. Teostame rehvirõhu anduritele kontrolli, paigaldust ja programmeerimist. Kasutame kaasaegset Alcar seadmeid mis pidevalt uuendatakse, seega saame aidata ka kõige uuemate sõidukitega.

Hinnakiri

Süsteemi kontroll10eur
Rehvirõhu anduri programmeriiminealates 10 eur/tk. 
Anduri ventiili vahetus5 - 10 eur
Anduri ventiili komplektalates 5eur/tk
Rehvirõhuanduralates 40 eur/tk

Hindadele võib lisanduda rehvitöö hind vastavalt hinnakirjale

Tööd teostame töökodades aadresil Tervise 19 ja Linnamäe tee 37d, palume tööd eelnevalt kokkuleppida telefoni teel 5055420 või 53366511

Sildade reguleerimine

toimub optiliste seadmete abil. Viime läbi nii esisilla, kui ka tagasilla reguleerimist. Samuti teostame sildade parandustöid.

Kui diagnostika käigus selgub, et veermiku osad tuleb vahetada, siis neid saab kohepealt meie poest osta. Reguleerimistöid teostatakse Lasnamäel John Beam optilise aparatuuriga ja Tervise tänaval Sicam aparatuuriga. Töid viime läbi uuendatud baasidega, mis võimaldavad meil reguleerida ka kaasaegsemaid autosid. Et tagada paremaid töötulemusi, täiustatakse ja kalibreeritakse varustust regulaarselt. Tööpinke kalibreerime vähemalt kord 6 kuu jooksul.

Autovaruosad

 

Meil on saadaval lai valik autovaruosasid. Kohal on olemas enamus rooli/veeremiku osad, filtrid, rihmad, rullikud, laagrid, piduri osad, elektrisüsteemiga seotud osad (diood sillad, harjad, harja hoidikud)  jaapani, euroopa ja korea autode jaoks.

Kohapeal olemas ka akud, torud, tihendid, õlid ja lai valik autokeemiat. Kui juhtub, et varuosa ei ole meil laos siis enamus osi saab kätte järgmisel tööpäeval.

Autokaupluses müügil ka Castrol, Mobil, BP, Valvoline, Gulf, Silver hook õlid. Õlisid ostma tulles annab müüja Teile kogu vajaliku info just kliendi auto jaoks sobiva õli ja selle vahetuse kohta.

Müüme kõikide maailma tuntumate rehvitootjate rehve, kohal olemas ka C rehvid. Võimalik on osta ka üksikuid kasutatud rehve.

Samuti on võimalik osta keredetaile millele meie poest ostetuna kehtivad värvimise soodushinnad. Poes on saadaval praktiliselt kõik kere osad nii A kui ka B kategooriast (Tiivad, kapotid, luugid, karbid, põhja osad, stanged, plastikud jne.)

Külastage meie Mustamäel või Lasnamäel asuvat autokauplust ja vali oma autole sobivad varuosad.

 

Remont ja hooldus

 

Oleme autode remonti ja hooldust teostav firma. Tegeleme kõikide auto  mehaaniliste osadega seotud probleemidega, alates piduriklotside vahetusest kuni mootori  parandustöödeni. Autoremondi hinnad sõltuvad töö peale kuluvast ajast.

Veermiku remondi puhul teostame rooliotsade vahetust, roolivarraste vahetust, pukside vahetust, šarniiride vahetust ja õõtshoobade vahetust.

Lisaks viime läbi amortisaatori, vedrude ja amortisaatori  patjate vahetust, mootori rihma vahetust, mootori tihendite vahetust, piduritorude vahetust, piduri klotside, ketaste ja sadulate vahetust.

Kuna tööde teostamiseks ei pruugi kohe vaba aega olemas olla, siis palume aja kinni panemiseks helistada ette meie üldtelefonile 5 055 420 . Meie esindused asuvad Lasnamäel Linnamäe tee 37 ja Mustamäel Tervise tn 19. 

Õlivahetust

viime läbi nii kliendi enda toodud kui ka meilt ostetud õlidega. Soovitame vahetada oma sõiduki õli iga 8000 km läbimisel või vastavalt sellele, kuidas on ette nähtud tootja poolt.

Õlivahetusega liiga pikalt viivitamine võib kaasa tuua teie auto mootori tööea olulise lühenemise.

Sobiva õli margi ja filtri saate osta meie autovaruosade kauplusest ja juhul, kui Teil puudub teadmine, milline õli Teie autole kõige paremini sobib, siis vajaliku info saate meie spetsialistide käest.

Autokaupluses on müügil Castrol, Mobil, BP, Valvoline, Gulf, Silver hook õlid. Õlivahetus maksab 20-30 eurot, kasutatud õli ja filtrid utiliseeritakse nagu ohtlikud jätmed prügilas.

 

TOP